Новини на ВІККАСпортивні новиниЧеркаські дітлахи змагалися за різдвяний кубок з футболу (ВІДЕО)

Черкаські дітлахи змагалися за різдвяний кубок з футболу (ВІДЕО)

-

Напередодні новорічних свят діти з усієї України грали у футбол. Вони стали учасниками турніру "Різдвяний кубок СДЮСШОР-Ходак". Юні футболісти виборювали головний приз у двох вікових категоріях. Хто переміг цього разу – знають наші кореспонденти.

Цього року за звання найсильніших боротьбу ведуть 20 команд. Це колективи з багатьох міст України. А також із регіонів Черкащини.

У старшій віковій групі у фіналі головний приз виборюють 10-річні футболісти Вінниці й СтавИща Київської області. У підсумку перемога дістається вінницькій "Ніці". Серед молодших, восьмирічних, перемагає львівська "Галичина".

Леонід Сіренко, директор Черкаської ОСДЮСШОР: "Спортивні організації, які стали переможцями, мають шикарну базу – по 5-6 полів. Тому нам важко з ними боротися, зважаючи на те, що школа олімпійського резерву не має жодного футбольного поля".

Юні футболісти Черкас посідають третє місце. Місцева команда "СДЮСШОР-Чайка" цього року не вперше стає призером всеукраїнських змагань.

Герман Папст, воротар команди "СДЮСШОР-Чайка": "Ми, команда "Чайка-07", посіли третє місце. А коли ми були у Львові, у нас було друге місце, ми стали призерами".

Юні футболісти також отримують індивідуальні призи. Ними нагороджують найкращих воротарів, захисників, нападників та гравців турніру.