додому Новини на ВІККА Спортивні новини «Черкаси» – чемпіон міста

«Черкаси» – чемпіон міста

0

Завершився відкритий чемпіонат Черкас із баскетболу серед чоловічих команд. У фіналі зійшлися головні фаворити турніру – «Черкаси» та «Ветеран-Баскет». Цього року сильнішими виявилися баскетболісти команди «Черкаси». Вони перемогли свого конкурента з різницею у 18 очок.

У півфіналі «Черкаси» без особливих проблем обіграли суперників із ЧДТУ. А ось «Ветеран-Баскету» довелося добряче попрацювати, щоб здолати «Черкаські Мавпи-96». Саме втома стала одним із головних чинників поразки «ветеранів». Вони трималися на рівних майже до завершення другої чверті. За дві хвилини до великої перерви на табло була рівновага – 29:29. Однак другу 10-хвилинку «Черкаси» завершили з перевагою в 7 очок.
Після великої перерви «Ветеран-Баскет» намагався змінити ситуацію. Але кілька влучних трьохочкових кидків від баскетболістів «Черкас» практично вбили інтригу. Вони мали свіжіший вигляд і впевнено довели гру до перемоги – 74:56.
«Черкаси» вдруге у своїй історії стали найкращою командою міста. «Ветеран-Баскет» одержав срібні медалі, а «Черкаські Мавпи-96» – бронзові. А найкращим гравцем турніру визнаний гравець «Ветеран-Баскета» Микола Неухацький.