додому Новини на ВІККА Спортивні новини Черкащанин відзначився голом у спарингу зі швейцарською командою (ВІДЕО)

Черкащанин відзначився голом у спарингу зі швейцарською командою (ВІДЕО)

0

Ефектним голом на іноземному майданчику відзначився напередодні черкаський футболіст Іван Петряк. Смілянин поцілив у ворота у спарингу угорського "Фехервара" зі швейцарським "Сьоном". Про це інформує сайт "Черкаський спорт". Український хавбек оформив кумедний гол. У середині першого тайму угорці отримали право на штрафний, і поки "Сьон" виставляв стінку, Петряк несильно штовхнув м’яч в ворота. Голкіпер, зайнятий побудовою стінки, на удар не відреагував, а суддя взяття воріт зарахував, оскільки вказівки бити за свистком не давав. Утім швейцарці неособливо протестували, а через 5 хвилин забили свій гол, звівши, в результаті, матч внічию (1:1).