додому Новини на ВІККА Спортивні новини Черкащани тріумфують на командному чемпіонаті України (ВІДЕО)

Черкащани тріумфують на командному чемпіонаті України (ВІДЕО)

0

Шість нагород. Черкащани тріумфують на командному чемпіонаті України з легкої атлетики. Змагання серед дорослих і молоді проходили на вихідних у Луцьку, інформує профільна федерація. В активі наших спортсменів шість медалей. Дві нагороди – в черкащанки Світлани Марусенко. Вона виграла срібну медаль у штовханні ядра та стала чемпіонкою України в метанні диску. Чоловіча командаздобула 2 місце в естафетному бігу 4х400 метрів. Уманчанка Вікторія Банир стала другою в метанні спису. А наш Денис Нечипоренко став чемпіоном України в бігу на 400 м із бар’єрами. Черкащанину Олексію Кириліну не знайшлося рівних у метанні диску. Він виборов золоту медаль.