Чергові перемоги «Мавп»

0

Баскетболісти «Черкаських Мавп» продовжили переможну серію в чемпіонаті України. У III турі підопічні Володимира Холопова двічі обіграли чернівецьку «Стрібу» – 103:70 і 95:44. Після трьох турів черкащани очолюють турнірну таблицю групи «Б», набравши максимальну кількість очок.

Втім, перший поєдинок для господарів паркету склався нелегко. Швидкі гравці «Стріби» завдали чимало клопотів черкаським баскетболістам. До великої перерви гості не відпускали суперників далеко в рахунку, вдало виконуючи кидки із-за дуги. Натомість господарі забивали із середньої та близької дистанції. Лише в третій чверті черкащанам вдалося суттєво збільшити перевагу, довівши її до 20 очок. А в заключній 10-хвилинці вони безроздільно панували на майданчику, перейшовши 100-очковий рубіж. Найрезультативнішим у складі господарів став Сергій Мякінін, який набрав 25 очок. В активі Віталія Близнюка – 19 очок і 13 підбирань.
Наступного дня баскетболісти «Мавп» буквально розтрощили суперників, лише трохи не дійшовши до сотні набраних очок. Знову найвлучнішим у їхньому складі став Сергій Мякінін – 19 очок.
Найближчих п’ятниці та суботи «Черкаських Мавп» очікують принципові виїзні поєдинки проти «Волиньбаскету», який теж ще не програв жодного матчу.