Без голів

0

У 21 турі чемпіонату України з футболу поєдинок у Черкасах був центральним у групі «А». Зустрічалися третя та четверта команди турнірної таблиці – «Славутич» і «Енергія» з Нової Каховки. Втім матч переможця так і не виявив – нічия 0:0.

На діях господарів позначилася відсутність двох найрезультативніших гравців – Михайла Сергійчука та Євгена Гуда, які на двох забили майже половину м’ячів «Славутича». Перший пропускав уже другий матч через дискваліфікацію, а капітан черкащан продовжує лікуватися. Свої корективи у гру внесла і спекотна погода.
Загалом суперники діяли обережно, зважаючи на високу ціну поєдинку. Що стосується першого тайму, то у складі черкащан запам’яталися дальніми ударами Дмитро Кошелюк і Михайло Лисоконь. А ось Сергій Таран зі штрафного з непоганої позиції влучив у стінку.
У другому таймі підопічні Олександра Кирилюка заграли активніше. Через 10 хвилин після поновлення гри вони втратили найбільш реальну нагоду для взяття воріт, коли Роман Дацюк із гострого кута влучив у штангу. Не використали свої моменти і гості. А наприкінці зустрічі дві нагоди були в черкаського нападника Євгена Трандафілова, однак м’яч так і не побував у воротах «Енергії».
Лідери групи «А» «Десна» та «Суми», завдяки черговим перемогам, ще збільшили відрив від «Славутича». Різниця в чотири очки між черкаським клубом та «Енергією» збереглася.
Два наступні матчі «Славутич» зіграє на виїзді: 2 травня – в Івано-Франківську з «Прикарпаттям», а 9 – з ФК «Суми».