Баталії на піску: регбі

0

На Черкащині всерйоз взялися за розвиток пляжного регбі. Турнір із цього виду спорту вперше відбувся в обласному центрі. Пляж «Рив’єра» прийняв команди зі Сміли, Миколаєва, Кривого Рогу та Черкас.

Учасники турніру були поділені на дві вікові групи. За перемогу змагалися гравці 1995 та 1996 років народження. А наймолодшим регбістом виявився 12-річний смілянин Іван Студанс. Як зазначив тренер та організатор змагань Олександр Нюнін, для Черкас це новий вид спорту. Місцеві команди поки що мають мало ігрової практики, проте в місті активно починають розвивати як пляжне, так і велике регбі. Активно розвивається цей вид спорту в Смілі, де ним уже кілька років опікується чемпіон Європи Олексій Цибко.

У старшій категорії впевнену перемогу здобула команда «Гірник» із Кривого Рогу. Другими стали вихованці регбійно-футбольного клубу «Сміла – 1», третіми – представники регбійного клубу «Корабел» (Миколаїв). Черкасці зупинилися за крок до п’єдесталу пошани. Серед 14-15-річних найкращими знову були криворіжці, срібло та бронзу здобули дві смілянські команди.