додому Новини на ВІККА Спортивні новини Баскетболісти міста вже визначили кращих поміж себе

Баскетболісти міста вже визначили кращих поміж себе

0

Кіровоградці лідирують у традиційному футбольному турнірі пам’яті заслуженого тренера України В’ячеслава Першина. Уже зіграно три тури. Водночас баскетболісти міста вже визначили кращих поміж себе. Детальніше – в нашому огляді.

Найвправніші волейболісти
Тривають 11-ті юнацькі спортивні ігри учнів професійно-технічних навчальних закладів області. Переможців та призерів у волейболі визначили юнаки. У черкаській регіональній групі за перемогу змагалися 6 команд. У підсумку перше місце посіли учні вищого професійного училища. Срібло виборов професійний автодорожній ліцей. Бронза в команди професійного будівельного ліцею.

Гості в лідерах
Три тури зіграно у традиційному футбольному турнірі пам’яті заслуженого тренера України В’ячеслава Першина. Лідирують гості з Кіровоградщини – футболісти «Буревісника». Команда виграла всі три поєдинки та має у своєму активі 9 очок. Сім в активі білозірської «Зорі», яка йде другою. По чотири очки набрали «ЛНЗ-Лебедин» та кам’янський «Олімп». Одне здобула «Червона Слобода». Поки що без жодного набраного очка перебуває «Пальміра». У суботу та неділю в Білозір’ї відбудуться завершальні два тури змагань.

Далі плей-офф
Завершився груповий етап чемпіонату Черкас з баскетболу. Цього сезону в ньому взяли участь 11 команд. Переможцем групової стадії турніру стала команда «Черкаси». Вона виграла всі 10 поєдинків. Тепер вісім найкращих колективів продовжать боротьбу у плей-офф. У першому раунді між собою зіграють: «Черкаси» – «Форсаж», «Ветеран-Баскет» – «Легіон», «Черкаські Мавпи-97» – «Фрегат» і «ЧДТУ» – «Слемданк». Ця стадія розіграшу складатиметься з одного матчу.