додому Новини на ВІККА Спортивні новини 18-річний черкащанин став другим у світі на змаганнях із боулінгу (ВІДЕО)

18-річний черкащанин став другим у світі на змаганнях із боулінгу (ВІДЕО)

0

Юний, проте влучний. 18-річний черкащанин потрапив у трійку найсильніших на молодіжному Чемпіонаті світу з боулінгу в американському місті Детройт. Про це інформує сайт "Чемпіон". Світове визнання здобув місцевий спортсмен Данило Яцко. У стартовий ігровий день черкасець посів перше місце в кваліфікації за шість партій. У півфіналі переміг представника Саудівської Аравії. У фіналі ж поступився на 5 кегель норвезькому спортсмену Георгу Скрутену з рахунком 176:181. Відтак, Данило Яцко став срібним призером чемпіонату світу. Додам, для черкаського спортсмена ця першість стала дебютною у складі національної команди.