додому Новини на ВІККА Спортивні новини 18 медалей різного ґатунку вибороли черкаські веслярі на міжнародній регаті (ВІДЕО)

0

Вони обійшли титулованих спортсменів із восьми країн світу та прославили Україну на міжнародних водах. Йдеться про черкаських веслярів. Троє з них у складі збірної України вибороли 18 медалей різного ґатунку на міжнародній регаті з веслування на байдарках і каное. Про це інформує сайт "Чемпіон". Першість розіграли в німецькому місті Хоф. Найвправнішого визначали лише на дистанції 200 метрів, але у різних класах човнів, екіпажах та групах. За нагороди змагалися тисячу сто спортсменів з Австралії, Чехії, Німеччини, Угорщини, Болгарії, Австрії, Швейцарії, Данії та України. Прапор нашої держави обстоювали одинадцять спортсменів. Троє з них – черкасці. Вісім золотих та одну срібну нагороду в актив команди виборов наш Олексій Нагуляк. Одне золото, два срібла та стільки ж бронзових медалей у заліку черкащанки Катерини Коваленко. В активі ж нашого Романа Діденка два срібла та одна бронза. Загалом, за результатами напруженої командної боротьби, спортсмени України вибороли дев’яте місце та завоювали почесне право у прийдешньому році виставити додатковий екіпаж на цих змаганнях.