"Укропівці" стали на захист Холодноярського урочища (ВІДЕО)

Виявити нагальні питання, обговорити нову редакцію статуту та поточну ситуацію в партії. В Черкасах пройшов збір обласного осередку українського об’єднання патріотів "УКРОП". Голова політради партії, народний депутат України Тарас Батенко називає черкаську територіальну організацію однією з найпотужніших. Він у місті вперше, хоча в області раніше бував. Каже: приїхав познайомитись з черкаською командою.

Тарас Батенко, голова політради партії "УКРОП", народний депутат України "Черкаська обласна організація – одна з потужних обласних організацій, яка має близько 50 депутатів місцевих рад. Вона взяла непоганий відсоток в черкаську міську раду – порядку 8%. І, відповідно, в обласну раду близько 7%. Це свідчить про високу довіру, яку черкащани надали, анонсували нашим депутатам. Тепер цю довіру просто треба виправдати."

На конференцію з’їхались понад 80 членів "Укропу". Серед них – член політради партії Василь Шкляр. Відомий письменник сам родом з Черкащини. Тож у своєму виступі зачіпає актуальну нині в регіоні тему – створення холодноярського національного природного парку. Він підтримує позицію партії з цього питання. Каже: владці мають дослухатись до людей. І зробити так, як буде комфортніше, для місцевих мешканців.

Василь Шкляр, член політради партії "УКРОП":"Багато місцевих людей навіть не сприймають цього. Вони побоюються, що не матимуть доступу в ці місця."

Звернення від занепокоєних місцевих мешканців "укропівцям" передає головний лісничий кам’янського лісового господарства. Василь Борота каже: люди незадоволені через активне просування ідеї створення національного парку. На думку лісничого, не можна робити з Холодного Яру національний парк у тих масштабах, що нині пропонують владці.

Василь Борота, головний лісничий ДП "Кам’янське лісове господарство":"Площа його на сьогодні становить 1039 га. І, буквально 2 дні тому президент підписав наказ щодо його розширення. До цього це було 553 га. Ми готові розглядати це питання, але ми хочемо винести це питання на вищий рівень. І хочемо, щоб в першу чергу, дослухались до думки місцевих громад."

Зважаючи на нагальність питання і суспільний резонанс, в обласній організації "УКРОПу" обіцяють взяти його під особистий контроль і стати на захист урочища. Також на конференції значну увагу приділили обговоренню нової редакції статуту. Тарас Батенко каже: в першу чергу, це спрямовано на демократизацію партії і має розширити можливості рядових членів та первинних організацій аби вони максимально впливали на внутрішньопартійні процеси. У підсумку, на конференції обрали 16 делегатів для участі у 9-му всеукраїнському з’їзді партії. Це депутати рад різного рівня та активісти УКРОПу від Черкащини. З’їзд відбудеться у вересні в Києві.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут