Рабінович: "Україну будуть поважати тільки тоді, коли вона стане сильною державою"

Україну на світовій арені будуть поважати тільки тоді, коли вона стане по-справжньому сильними державою. Таку думку в черговому випуску авторської програми "Хто кому Рабінович" в прямому ефірі телеканалу "112 Україна"висловив народний депутат, лідер політичної партії"За життя" Вадим Рабінович.

"Це тільки нам здається, що весь світ постійно думає про нас. Насправді ми з вами живемо в країні, якій грають, як хочуть. Ми сьогодні стали фактично полем битви між США і Росією. Ми опинилися між двома великими монстрами. Я розумію, що є проблеми і з одного, і з іншого країною, але нам потрібно було бути трохи розумніші. Зараз вони обговорюють будь-які питання, тільки не Україні. Тому що ми їм набридли − своїм ниттям, своїми вічними вимогами. Нам потрібно зрозуміти одне − у всьому світі поважають сильного", − підкреслив парламентарій.

За його словами, українське питання на зустрічах лідерів світових країн майже не обговорюється, в тому числі з-за того, що наша країна − лідер за рейтингом корупції.

"Україна поважатимуть тільки тоді, коли вона стане сильною державою. І ніколи не будуть поважати нас з простягнутою рукою, що плаче біля кожного посольства. Нам потрібно стати сильними самі, тоді вони всі прийдуть до нас. І нас слухатимуть, і обговорювати наші питання стануть одними з перших", − упевнений народний депутат.

Лідер партії "За життя" вважає, що зараз нашій країні нічим зацікавити європейські країни.

"А що ми їм можемо запропонувати сьогодні? Армію найсильнішу в світі? Сьогодні ми пропонуємо себе тільки, як учасника взаємних зіткнень. Якщо Європа нас бачить оплотом війни з Росією, то нехай допомагає нам. Дайте кредити, озброєння, зніміть з нас міжнародні борги", − запропонував політик.

За його словами, влада повинна в першу чергу зайнятися розвитком економіки, в другу − більш жорстко відстоювати інтереси країни на міжнародній арені.

"Влада повинна бути жорсткіше в питаннях відстоювання наших інтересів. А не випрошувати черговий траншик. Що Україна отримала за те, що ми погубили тисячі людей? Що Україна отримала від того, що стала форпостом війни з Росією? Вам дав Захід щось за це взамін? Україна − потенційно велика держава, але тільки після зміни влади, коли прийдуть люди, які знають, як підняти нашу країну", − уклав Вадим Рабінович.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x