Черкаські опозиціонери допомагають дитячим садочкам найнеобхіднішим

25 червня представники Черкаської міської організації ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ завітали до місцевого ДНЗ №50 "Світлофорчик", аби передати такі необхідні в умовах карантину засоби захисту та гігієни.

Партійці передали керівництву дитячого садочка дезінфікуючий концентрат для обробки поверхонь (речовина має сертифікат якості та внесена до Держреєстру дезінфекційних засобів МОЗ) та паперові рушники для малечі.

"Вже 33 дитсадки нині відновили свою роботу в Черкасах. Цьому дуже зраділи, в першу чергу, батьки, які, залишивши малюків у садку, мають іти на роботу, аби заробляти на життя своїх родин. При цьому батьки повинні бути впевнені в безпеці своїх діток, – впевнена горлова Черкаської міської організації ОПЗЖ Юлія Погостінська. – Міська влада, яка повинна забезпечувати навчальні заклади одноразовими паперовими рушниками, робить це недостатньо, їх катастрофічно не вистачає. А використання звичайних рушників не допустиме в умовах карантину. То ж ми з колегами вирішили підсобити цими засобами гігієни. Бо безпека дітей – найдорожчого, що ми маємо в житті – лежить виключно на відповідальності дорослих".

В планах партійців – вже найближчим часом охопити допомогою якомога більше ДНЗ в Черкасах.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут