Благоустрій Золотоноші

Тут ніколи не було рівних і гарних доріг. Люди розповідають, як у глинищі постійно застряють автівки, а самі жителі грузнуть по коліна в дощову негоду. Такі реалії не віддалених сіл, а міста Золотоноші. У кварталах подалі від центру про рівні асфальтовані дороги лише мріють.

Наталія Паєвська, голова квартального комітету № 17 м. Золотоноша: «У нас ґрунтові дороги, попросили депутата допомогти. Богдан Губський привіз висипку. Люди у віці, немає можливості, щоб самим поремонтувати дорогу. Тому наш депутат, як завжди, нам допоміг».

Кандидат у народні депутати України Богдан Губський переконаний, що проблеми потрібно вирішувати не лише в центрі, а й у віддалених кварталах, робити благоустрій територій біля помешкань золотонісців. Тому Богдан Губський, обстеживши житлові квартали та розпитавши в жителів Золотоноші про наболіле, вже розпочав впроваджувати програму благоустрою на місцях.

Богдан Губський, кандидат у народні депутати України по Канівсько-Золотоніському виборчому округу № 197: «Відвідавши всі квартали міста Золотоноша неодноразово, я розробив план ремонту доріг. На першому етапі це буде частковий ремонт доріг Роботи вже розпочалися на 19 кварталі. Це попередні роботи, щоб спланувати, зробити рельєф і розпочати ремонт».

Золотонісці квартального комітету № 19 зібралися, щоб подякувати кандидату в народні депутати. Богдан Губський уже розпочав виконувати обіцянки. На розмитих дорогах почали насипати тверде покриття. А кандидат у народні депутати пообіцяв дорожні проблеми вирішити впродовж найближчого часу.

Богдан Губський, кандидат у народні депутати України по Канівсько-Золотоніському виборчому округу № 197: «Як кандидат у народні депутати, гарантую, що всі дороги незабаром у м. Золотоноша будуть облаштовані і ця програма буде реалізована впродовж 1-2 років».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net