Переяславський термінал: готовність до виконання будь-яких завдань (ВІДЕО)

Це – річковий перевантажувальний термінал у Переяслав-Хмельницькому, що на Київщині. Площа сягає понад два гектари. За словами директора Переяславського терміналу Андрія Норця, порт технічно готовий до виконання завдань будь-якої складності.

Персональна відповідальність за вантаж, створення логістичних маршрутів і виконання будь-яких замовлень – усе це гарантує Переяславський термінал. Команда професіоналів ретельно прораховує вартість доставки, аби клієнт не переплачував, переповідає директор перевантажувального терміналу.

Та найбільше цей річковий термінал пишається своїмгеографічним розташуванням.

Бульдозер, навантажувач, власна трансформаторна підстанція та спеціальний майданчик для зерна – усе це дозволяє виконувати перевантажування із максимальною акуратністю та точністю.

За словами керівника Переяславського терміналу Павла Поліканова: річкове судноплавство стає все більш актуальним і запитаним. Пояснює: водні перевезення економічно найвигідніші, а річковий транспорт більш екологічний і дозволяє перевозити великогабаритний вантаж.

Та у річкових перевезень є й низка проблем, каже керівник Переяславського терміналу. І їх можна вирішили лише на державному рівні.

Павло Поліканов додає: перевезення водними шляхами необхідно розвивати. Оскільки це допоможе підтримати українську економіку. Також це може мати значний вплив на розвиток і екологію України.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут