Партія «Ошукані українці» представила команду на місцеві вибори (ВІДЕО)

Кандидатом на посаду міського голови Черкас став Олександр Литвин. У депутати із собою веде команду однодумців. Серед них немає зіркових і відомих прізвищ, каже голова партії. Він об’єднав простих черкащан, які готові щодня працювати для розвитку міста.

«Ошукані українці» нешаблонно підійшли до написання передвиборчої програми.

Команда провела громадський аудит діяльності Черкаської міської ради за останні п’ять років. Та з’ясувала наявні ресурси та проблеми міста. Свої напрацювання вони виклали публічно.

Окремо «Ошукані українці» проаналізували питання доходів міського бюджету. Так щороку міська рада недоотримує майже сто мільйонів гривень через занизьку вартість оренди комунального майна. Мовляв, його здають депутатам і наближеним до них особам. Водночас, значними є видатки на зарплату чиновників. За підрахунками «Ошуканих українців» їх утримання міському бюджету за минулий рік коштувало майже 150 мільйонів гривень.

Тепер же команда «Ошуканих Українців» пропонує провести повний фінансовий, земельний і архітектурний аудит. Сформувати бюджет міста з урахуванням стратегії розвитку та впровадити комплексу програму з безпеки міста та його жителів.

Політична агітація

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут