Набутівська ОТГ втілює розвиткові проекти (ВІДЕО)

Авторська школа, власний дендропарк та оздоровчий табір – усе це про Набутівську ОТГ. Громаду створювали з нуля. До цього в селі не було навіть сільради, переповідає сільський голова Олег Малюга. Додає: відколи ж об’єдналися тринадцять сіл, доходи зросли в рази.

Громаду утворили у 2016 році. За цей час реалізували тридцять два проекти з будівництва, реконструкції та капітального ремонту. Усе – задля комфортного життя, каже очільник громади.

Покращують і благоустрій. Ось цією ділянкою дороги в селі Сахнівка тривалий час не можна було ні пройти, ні проїхати, нарікає сільський голова. Переповідає: коли дощило, люди по коліна були в багнюці.

Плідно працюють і над медичною галуззю. Цього року в Набутові відкрили нову амбулаторію. А в селі Деренковець зробили капітальний ремонт ось цього медичного закладу. Реконструкції відбулися коштом підприємців села Деренковець та сільської ради. Ініціатором ремонту став член виконавчого комітету Набутівської сільської ради Володимир Вовчанівський.

Із занедбаного садочка – в оздоровчий табір. Тривалий час на цьому місці були руїни. Нині ж завершують будувати  санаторій «Вогник». Реконструкції проводять за кошти громади. Також в селі є одна з небагатьох в Україні  авторська школа Олександра Захаренка. Заклад увійшов до тридцятки кращих на Черкащині.

На території школи є й власний басейн. Його відновили в 2011-му році. Надалі ж у перспективах – ще більше розвивати громаду й покращувати всі сфери життя.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net