Їздиш без аварій? Заощаджуй на автоцивілці

Поліс страхування цивільної відповідальності автовласників в Україні обов’язковий. Ціна аварії занадто висока: для родини винуватця компенсація витрат на лікування потерпілих та ремонт авто може виявитися непосильною ношею. Страхова компанія ARX пропонує електронний поліс автоцивілки, який знизить витрати власників мінімум на 10%.

Чому онлайн-поліс дешевше паперового?

Розрахунок вартості поліса автогражданки в Україні залежить від визначеного законом базового тарифу та коригуючих коефіцієнтів.

База = 180 гривень. Далі збираємо пазли для оцінки вартості поліса:

  • тип транспортного засобу;
  • статус і місце реєстрації власника;
  • сфера і період використання ТЗ;
  • термін дії та спосіб укладення договору страхування.

Традиційно жителі мегаполісів платять за страховку дорожче: ризик аварійності в щільному трафіку вище. Для способу оформлення поліса передбачені два коефіцієнту корекції ціни:

  • паперовий = 1;
  • електронний = 0,9.

10% економії при щорічному онлайн-оформлення страховки – суттєва економія. Дані електронного полісу ARX реєструє в базі даних МТСБУ. Про строк дії страховки нагадає корисний мобільний додаток «My ARX».

Франшиза

Найдорожчий поліс – з нульовою франшизою. ARX пропонує суму франшизи на вибір – 2 і 2,6 тисячі гривень. Це сума, яку застрахована особа виплатить потерпілому самостійно у разі дрібної аварії, якщо шкода нанесена майну третьої особи. Досить для заміни вітрового скла або фарбування подряпини. Чим вище франшиза – тим дешевше поліс. Але майте на увазі, франшиза не застосовується для компенсації шкоди життю і здоров’ю. Навіть знімок і консультація в травматології будуть оплачені за рахунок страховки.

Плати як їздиш

Цей принцип в основі унікального страхового продукту ARX. Поліс «Smart drive» економить витрати на другому платежі страховки. Телематика не потрібна: достатньо завантажити безкоштовний мобільний додаток «Smart drive», він фіксує поведінку на дорозі: різке гальмування, швидкість, маневреність і навіть використання водієм гаджету під час руху авто. Чим менше помилок на дорозі – тим дешевше друга частина страхового поліса.

Скачайте мобільний додаток безкоштовно і протестуйте свій стиль їзди навіть без оформлення полісу ОСЦПВ. Якщо результати тестування додатку радують – можна придбати поліс, і після цього набирати бали вже задля економії.

Страхова компанія виплачує до 1 млн збитку постраждалій стороні і до 130 тис. грн власнику авто. 100% страхових випадків компанія врегулює безпосередньо без участі водія. Потрібен лише дзвінок в компанію, європротокол або протокол поліції.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net