Як зробити смартфон iPhone 12 Mini корисним?

Остання версія операційної системи від Apple — iOS 14 — націлена в першу чергу на створення додаткового візуального контенту. Доступна ця версія для декількох останніх поколінь.

А першими смартфонами, що одразу отримали iOS 14, стали моделі iPhone 12. Наприклад, ви можете обрати iPhone 12 Mini тут, якщо полюбляєте невеликі об’єми та широкий функціонал. У будь-якому випадку налаштовуйте телефон згідно зі своїми потребами.

 

Додавайте віджети

За допомогою віджетів створюються окремі поля з потрібною інформацією. Спеціальні інформаційні картки можуть стати зручним нагадуванням. Якщо це погода чи календар, то оновлюватися дані будуть у реальному часі. Налаштувати ці функції ви можете за допомогою виклику контекстного меню.

Створюйте бібліотеки

Наступна особливість — зручне сортування іконок відповідно до ваших бажань. Спочатку смартфон може самостійно згрупувати їх за відвідуваністю, належністю до великої категорії чи датою установки.

Знайти автоматичну бібліотеку можна на останньому екрані. Гортайте все справа наліво до останнього слайду.

Економте місце

Значно у цій версії ОС розширили можливості редагування фото. Тепер ви можете здійснювати корекцію кольору завдяки додатку, що вбудований у смартфон. Знайти його можна під час створення замітки, редагування скріншоту або редагування зображення через «Фото».

Це лише маленька частина нових можливостей для формування робочого стола. Наприклад, ви можете приховати непотрібні додатки на iPhone 12 Mini чи користуватися новим інтерфейсом Siri.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут