Як обрати холодильник у гуртожиток: інструкція для студентів та батьків

Вступ до закладу вищої освіти завжди супроводжується приємною метушнею. Переїзд до іншого міста, поселення у гуртожиток, облаштування нового помешкання — усі ці завдання потребують часу та зусиль. Одна з найскладніших задач — пошук техніки для кімнати. У цій статті піде мова про особливості вибору холодильника.

Ціна

Гуртожиток — не те місце, у якому є сенс використовувати дорогі побутові девайси з преміям сегменту. Задовольнити потреби студентів можуть бюджетні та середні холодильники. Однаково добре для дво-, чотири- або шестимісної кімнати підійде:

Головне — економити з розумом. Наприклад, можна взяти пристрій зі знижкою.

Важливо: холодильник вигідно купувати в складку з сусідами по кімнаті. Після завершення навчання у ЗВО його можна продати, а вторговані кошти поділити порівну.

Кількість камер

Оптимальний варіант — модель з великою холодильною та компактною морозильною камерою. Відповідний корисний об’єм — близько 300 літрів.

Оскільки зазвичай батьки щовихідних передають студентам пакунки з різноманітними смаколиками, варто потурбуватися, щоб у холодильнику було достатньо місця для зберігання:

  • свіжого м’яса та риби;
  • готових котлет, голубців, відбивних;
  • тортів та тістечок;
  • овочів і фруктів.

Габарити

Дефіцит вільного місця — проблема, знайома кожній людині, яка хоча б раз у житті бувала в гуртожитку. Тому холодильник має бути компактним. Краще обрати високий пристрій з невеликою шириною та глибиною корпусу.

Можливість перевішування дверцят

Доцільно обирати таку модель, дверцята на якій без зайвих зусиль можна перевісити на іншу сторону. Якщо мешканці кімнати захочуть змінити місце розташування холодильника, їм точно ніщо не завадить.

Рівень шуму

В кімнаті холодильник знаходитиметься на невеликій відстані від спальних місць. Тому він повинен бути максимально тихим.

До того ж надто висока гучність роботи може негативно вплинути на успішність студентів. Адже виконувати домашні завдання їм також доведеться під «акомпанемент» холодильника. Нормальний рівень шуму — до 40-45 Дб. Його можна порівняти з гучністю людської розмови.

Ще один важливий критерій вибору — строк дії гарантії. Важливо, щоб він становив не менше 1 року. У такому випадку користувачі протягом 12 місяців зможуть безплатно звернутися по допомогу в спеціалізований сервіс якщо з’являться проблеми у роботі холодильника.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут