Що потрібно знати про дивовижну Анталію

Коли говорять про чудовий відпочинок у турецькій Анталії, зазвичай мають на увазі не лише відпустку в однойменному місті, а й на інших курортах цього регіону. Величезна кількість туристів з багатьох країн світу щорічно відвідують Кемер, Белек, Сіде, Аланію тощо.

Не лише комфортабельний відпочинок

Анталія пропонує туристам комфортабельний відпочинок на березі Середземного моря. У регіоні є пляжі на будь-який смак: і піщані, і вкриті галькою. На курортах Анталії працюють сотні готелів, де впроваджено популярну серед наших мандрівників систему «все включено». Але цей регіон пропонує відпочивальникам значно більше, ніж зручні мальовничі пляжі, прекрасні резорти, вигідний шопінг та смачні наїдки. Докладніше дізнатися про туристичні принади Анталії можна, перейшовши за посиланням https://www.coraltravel.ua/main/turkey/antalya/.

Цікаві факти про знамените курортне місто

Вирушаючи у подорож до Туреччини, радимо прочитати корисну інформацію про цю країну: https://www.coraltravel.ua/main/turkey/. А якщо ваша відпустка проходитиме в Анталії, то вам можна лише позаздрити. Адже:

  1. Це стародавнє місто з фантастичною історією. Вперше Анталія згадується в літописах, датованих II століттям до нашої ери. Приблизно 1000 років тому це місто стало мусульманським. До цього Анталія довгий час контролювалася Візантійською Імперією і регіон населяли християни.
  2. Старовинна частина міста — Мекка для поціновувачів кави. Затишні кав’ярні тут на кожному кроці і всюди вас пригостять ароматним густим напоєм, звареним за аутентичними місцевими традиціями.
  3. Археологічний музей Анталії — захопливе місце для тих, хто цікавиться древніми артефактами. У колекції є понад 12 000 експонатів, що розповідають про цікаву історію регіону. Археологічний музей Анталії — один з найбагатших і найважливіших у Туреччині.
  4. Анталійський акваріум вважається одним з найбільших у світі комплексів такого штибу. Сюди стовідсотково слід навідатися тим, хто подорожує з дітьми. Комплекс включає 40 тематичних акваріумів, у тому числі 131-метровий тунельний.
  5. Анталія — один із найпопулярніших курортів на планеті. За статистикою, 2014 року в регіоні відпочила рекордна кількість туристів — 12,5 млн. У 2021-му Анталія має всі шанси побити власний рекорд, попри коронавірусні перепони.

Професіонали, які працюють у туристичній галузі, радять планувати літній відпочинок заздалегідь. Адже за пів року до старту високого сезону у найкращих готелях Турецької Рив’єри вже викуплено майже всі номери. Тож не зволікайте і бронюйте оптимальні тури за демократичними цінами!

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут