додому Корисне Правила та основні нюанси вибору автомобільної гуми

Правила та основні нюанси вибору автомобільної гуми

0

Гума в будь-якому автомобілі є важливим елементом, що забезпечує надійність і безпеку пасажирів та водія. Саме від практичності покришок залежить стійкість машини на будь-якому покритті. Тому до їх вибору необхідно підійти з усією відповідальністю, особливо якщо мова йде про зимові шини.

У першу чергу необхідно вибрати перевіреного постачальника. Наприклад, якщо резина на авто купується в магазині Rezina.ua, клієнт гарантовано отримує якісну продукцію, оскільки компанія є офіційним дилером та імпортером таких брендів, як Michelin, Goodyear, Tigar, Fulda, BF Goodrich, Dunlop та інших. На всю продукцію, у тому числі диски, надається дворічна гарантія. Компанія поставляє шини зі свого складу і має 12 точок видачі в Києві.

шина

Тип авто та сезонність

Існують наступні категорії гуми:

  • Для легкових авто. Для таких шин характерні хороші ходові якості та мінімальна гучність. Цей тип вважається одним з найбільш поширених і популярних.
  • Для повнопривідних позашляховиків. Цей тип характеризується високими параметрами вантажопідйомності та більш проробленим візерунком протектора. Тому така гума забезпечує хорошу прохідність по офф-роад або пересіченій місцевості.
  • Для комерційних автомобілів. Цей тип більш довговічний, оскільки не такий сприйнятливий до зносу. Вантажопідйомність гуми максимальна, при цьому вона забезпечує не таке ефективне гальмування. Шини для комерційних авто погіршують керованість.
  • Спеціальна. Розроблена для застосування на мотоциклах і вантажних автомобілях.

Що стосується сезонності, то тут можна виділити два основних типи шин: літні і зимові. Перші призначені для використання при температурі повітря від +7 градусів і більше. Літній тип гуми характеризується не таким вираженим візерунком протектора. При високій температурі повітря покришки охолоджуються, їхня структура стає більш твердою.

шина

Зимовий тип призначений для використання при температурі повітря від -4 градусів і нижче. У даному випадку візерунок протектора буде більш вираженим і глибоким. Зимові шини бувають шипованими і нешипованими. Перший – відмінний варіант для ожеледиці, але при регулярній експлуатації авто по асфальту вони менш ефективні. У даному випадку шипи зношуються значно швидше.

Що стосується конструкції, то можна виділити два типи гуми: діагональну і радіальну. Перші характеризуються більш високою прохідністю по бруду і нерівній місцевості. Також вони підлягають ремонту, а ресурс експлуатації в середньому становить близько 20-40 тисяч км пробігу. Радіальні шини забезпечують якісну бічну стійкість, а термін служби за умов дбайливої експлуатації сягатиме 60-80 тисяч км пробігу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version