Корисне харчування для протидії вірусів

Щоб пережити усі пандемії та почувати себе добре у будь-яку пору року, потрібно притримуватись правил здорового харчування. Зокрема, не вживати смаженої їжі та багато цукру; готувати в пароварці, звичайній каструлі, духовці або за допомогою мультиварки. А також дотримуватись деяких простих правил, наведених нижче.

Які продукти допоможуть підтримувати здоров’я?

Щоб налагодити роботу шлункового тракту, підтримувати гарну фізичну форму, а також забезпечувати організм потрібними мікроелементами, потрібно надавати перевагу таким групам продуктів, як:

  • свіжі та ферментовані овочі;
  • сезонні фрукти;
  • злакові культури;
  • м’ясо з невеликою кількістю жиру;
  • морська риба;
  • яйця;
  • кисломолочні продукти.

Не варто притримуватись монодієт та обмежувати себе якимись певними продуктами. Найкраще чередувати овочі, каші та різновиди м’яса. Так ви будете вживати різноманітні мінерали та вітаміни, і вам не потрібно буде використовувати штучні замінники.

Окрему увагу слід приділяти молочним та кисломолочним продуктам. Останні може вживати більшість людей. Виключення становлять ті, хто страждає від непереносимості молочного білку та цукру. Що стосується цільного молока, то фахівці не радять вживати його взагалі або обмежувати кількість до мінімуму.

Як зберегти максимальну кількість вітамінів?

Будь-яка обробка знижує кількість вітамінів у продуктах харчування. Тому намагайтесь готувати їжу мінімальний проміжок часу і хоча б половину денної норми овочів і фруктів вживати сирими.

Найбільш корисні способи приготування їжі — це варіння  на пару та запікання. Ще один сучасний спосіб — су-від. Його суть полягає у тому, що продукт вкладається у вакуумну упаковку і готується у воді температурою 60 градусів Цельсію. Так ви збережете і максимальну кількість корисних речовин, і натуральний смак продуктів. Доречі, всі ці способи доступні у моделях сучасних мультиварок. Вживайте корисну їжу і будьте здорові завжди!

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут