Електричні зубні щітки: мінімум зусиль, максимум ефективності

Правильна гігієна ротової порожнини — запорука здорових зубів та свіжого дихання. Велику роль у цьому процесі відіграє звичайна щітка. Вона допомагає позбутися нальоту та залишків їжі. Окрім чищення зубів, щітка виконує масажні рухи, необхідні для ясен. Складно переоцінити важливість такого корисного пристосування. Останнім часом на ринку з’явилися електричні зубні щітки. Вони виконують ті ж самі завдання, що й звичайні, але за вібрацію та пульсацію відповідає мікродвигун. Деяких людей подібні пристрої дивують та навіть лякають — вони бояться за стан зубів. Спробуємо розібратися, чи є сенс у таких сумнівах.

Безпечність використання електричної зубної щітки

Головним питанням для покупців електричних щіток завжди була безпечність використання. Деякі люди жалілися на пошкодження емалі та ясен. Але справа не в механізмі чи принципі роботи, а в жорсткості. Те саме можна сказати й про звичайну щітку. Якщо ви візьмете пристрій із надто жорстким ворсом, він подряпає зуби, травмує ясна. Експерти рекомендують проконсультуватися зі стоматологом, щоб не помилитися з вибором щітки. І обирайте продукцію відомих брендів. Це гарантує її якість. На EVA.UA можна побачити щітки Oral-B, Colgate — кращих світових виробників, що випускають продукцію для гігієни ротової порожнини. Їхні пристрої технологічні, безпечні та зручні у використанні.

Різновиди електричних щіток, плюси та мінуси
Електричні щітки можуть розрізнятися, залежно від способу чищення зубів. Існує 3 різновиди:

  • механічні — очищують зуби шляхом пульсації та поступально-обертальних рухів;
  • звукові — створюють особливі хвилі, які впливають на мембрану під ворсом та змушують його коливатися;
  • ультразвукові — генерують унікальні частоти та здатні створювати до 200 мільйонів вібрацій головки за хвилину.

До ключових переваг використання електричних зубних щіток можна віднести широкий вибір режимів очищення — достатньо змінити насадку, щоб отримати інший ефект. У більшості моделей є вбудований таймер. Він допомагає відслідковувати час, необхідний для якісної процедури. Користуватися електричним пристроєм дуже легко — встановіть батарейку або зарядіть акумулятор, нанесіть пасту, помістить головку в ротову порожнину та натисніть кнопку.

Суттєвих недоліків у електричних зубних щіток немає. Але є певні обмеження. Це різні захворювання: стоматит, гострий гінгівіт, флюороз. Про них краще проконсультуватися у лікаря.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут