Подаруй життя-8

Владик Варченко, 3 роки, сенсорна алалія
Телефон мами – (063) 710 38 36

Владик – справжній енерджайзер. Він надзвичайно рухливий та активний. Свої перші самостійні кроки зробив, коли мав рік від народження. Відтоді спинити невгамовного хлопчика нікому не сила. Він дружелюбний і привітний. Полюбляє складати пазли та дивитися мультфільми. Словом, звичайна дитина. Але це на перший погляд.
Рік тому батьки занепокоїлися, що їхній синочок досі не говорить. Лікарі шокували поясненням. У головному мозку Владика порушенні зв’язки між центрами. Він чує, але не може зрозуміти й відтворити.
Інна Варченко, мама: «Вилікувати можна. В Україні таких реацентрів немає, є у містах Росії. Діти, які впродовж року 4 курси проходять, починають балакати та розуміти».
Лікарі реацентру, що у Волгограді, згодні взятися за лікування Владика. І в цьому випадку, що раніше – то кращий буде результат. Та тільки на початок терапії потрібно не менше 20 тисяч гривень. У родини таких коштів немає. Та, якщо кожен знайти у своєму гаманці бодай кілька гривень, Владик матиме шанс на повноцінне життя.

РЕКВІЗИТИ
Одержувач: «Ощадбанк»
Код банку-одержувача: 354 507
Код одержувача: 167 210 45 52
Корольов Андрій Степанович (дідусь)

Ліда Матвієнко, 6 років, ДЦП, епілепсія
Телефон мами – (096) 739 96 70

Лідочка – маленька красунечка. Для мами й тата – найдорожчий скарб. Їхня найбільша мрія – почути, як донечка говорить і самостійно ходить. За це вони й борються от уже шість років. Та поки рахунок, як не прикро, не на їхню користь.
Ще коли Лідочка була немовлям, у неї почалися страшні епілептичні напади. І попри лікування, вони так і не минули та унеможливили реабілітацію дівчинки. Коли в півроку їй діагностували ДЦП.
Лариса Матвієнко, мама: «Напади бувають від різкого звуку, від шуму. Може вона кашлянути – новий напад, може чхнути – знову напад…».
Єдиний порятунок – заспокійливе. Та до таких препаратів організм дівчинки швидко звикає. Тому щоразу батькам доводиться збільшувати дози та купувати все сильніші ліки. Уся надія була на операцію, яку Лідочці зробили торік у столичному інституті нейрохірургії. Та вона не допомогла. Де безсилі українські медики, там зарадити зголосилися їхні колеги з Ізраїлю. Та тільки обстеження в тамтешньому центрі коштує 11 із половиною тисяч доларів. Для сільської родини – це надто великі гроші. Тому їхня єдина надія – на добрих людей. Не будьте байдужими!!!

РЕКВІЗИТИ
Одержувач: «ПриватБанк»
Рахунок: 292 448 255 09 100
МФО: 305 299
ОКПО: 143 60 570
Для зарахування на картку № 440 588 581 806 22 31
Матвієнко Лариса Петрівна

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net