Подаруй життя-3

Юра Обухов, 8 років, злоякісна лімфома ротоглотки

Юра – майбутній міліціонер. Привітний, ввічливий і комунікабельний хлопчик. Батьки виховують його справжнім джентльменом. Удома Юра – мамин помічник: і молодшу сестричку глядить, і по господарству допомагає. Хлопчик – дуже активний. Любить їздити на велосипеді, ганяти з друзями м’яча та вудити рибу. Та останні два місяці Юра, якщо і грається в щось, то лише віртуально.
У червні до центру дитячої онкології та гематології Юра потрапив у тяжкому стані. Хлопчик ледь не загинув від удушшя. Зараз, завдяки лікуванню, йому вже краще. Та попереду в Юри – ще шість курсів хіміотерапії. Батьки вже витратили на його лікування понад двадцять тисяч гривень. А кошти потрібні щоденно.
Юра Обухов: «Зараз я мрію, щоб поїхати додому, піти в школу, гратися з дітками, як раніше».
З Вашою допомогою, ця мрія Юри обов’язково здійсниться. Подаруйте хлопчикові життя! І він обов’язкові стане міліціонером.

РЕКВІЗИТИ
Одержувач: Тальнівське відділення ЧГРУ «ПриватБанк»
Номер рахунка: 262 006 031 74 590
МФО: 305 299
Олішевська Валентина Миколаївна

Телефон мами – 097 660 93 23

Маша Васюхник, 20 років, гострий лімфобластний лейкоз

Маша – майбутній ілюстратор книг, WEB-дизайнер або просто вільний художник. Вона – активна, життєрадісна, завжди усміхнена дівчина. Лідер по життю. Маша – надзвичайно творча особистість. Має багато планів на майбутнє. І зважаючи на її наполегливість та сильний характер, обов’язково їх здійснить. Утім, останні три роки Маша бореться з тяжким недугом.
Два роки лікування – і хвороба відступила. Та ненадовго. Взимку стався рецидив. Тепер Маші потрібна трансплантація кісткового мозку. Завдяки підтримці рідних, близьких та просто небайдужих людей, кошти на пошук донора родина зібрала. Знайшли вже й донора. Тепер потрібно ще понад п’ятсот тисяч гривень на трансплантацію.
Маша не втрачає оптимізму і вірить в допомогу небайдужих до чужого горя людей.
Маша Васюхник: «Я завжди вважаю, що ніколи не можна опускати руки, ні в якій ситуації. І завжди знаю, що якщо зараз навіть чорна полоса, то далі буде біла, якби воно не було».
Як швидко в житті Маші настане ця біла смуга – залежить лише від Вас. Подаруйте дівчині життя! І вона обов’язково вивчиться на дизайнера.

РЕКВІЗИТИ
1) для безготівкового поповнення:
Одержувач: ПриватБанк
р/р: 292 448 255 09 100
МФО: 305 299
Код ОКПО: 143 60 570
Призначення платежу: допомога на лікування доньки для зарахування на картку 676 246 203 936 63 20 Васюхник Ірина Василівна
2) для готівкового поповнення:
Відділення: ПриватБанк
Номер картки: 676 246 203 936 63 20
Одержувач: Васюхник Ірина Василівна

Телефон мами (Ірина Васюхник) – 067 786 01 40

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net