Подаруй життя-12

Ваня Берданов, 2 роки, Т-клітинна неходжкінська лімфома

Телефон мами – 095594 88 27

Іванко – дуже серйозний хлопчик. Своїм ім’ям завдячує татові. Той назвав синочка на честь дідуся. Хлопчик надзвичайно рухливий. Полюбляє і з м’ячем поганяти, і навіть потрохи освоює карате. Крихітка просто копіює рухи свого старшого братика. А ще – Іванко полюбляє дивитися мультики та гортати книжечки. І нині це його єдина відрада.

Із квітня кілька квадратів лікарняної палати – весь життєвий простір Іванка. Досі активний і на вигляд здоровий хлопчик ні з того, ні з сього раптово зліг, пригадує мама. Спершу в Іванка лікарі підозрювали апендицит. Та цей діагноз не підтвердився. Справжній виявився куди гіршим.

Анна Самохвал, дитячий онколог: «У дитини – доросла форма захворювання. Це – Т-клітинна неходжкінська лімфома. Не працює в нього кістковий мозок, повноцінно не виробляються клітини крові».

У діток така форма раку трапляється вкрай рідко. І вона – одна з найтяжчих. Перші два тижні лікарі центру без зупину боролися за життя Іванка. Нині йому вже трохи ліпше. Але до одужання маляті щонайменше 9 місяців. І лікарі не відкидають: можливо, йому знадобиться ще й коштовна трансплантація кісткового мозку.

Ольга Берданова, мама хлопчика: «Усвідомлення прийшло, але все одно ще тяжко… ну, як… Уже маємо сили боротися!».

Іванко – з багатодітної родини. Лише за перший місяць боротьби з недугою батьки витратили чотири з половиною тисячі. Тому кожна гривня від небайдужих містян – це внесок у майбутнє крихітки.

РЕКВІЗИТИ

Одержувач: «ПриватБанк»

Номер рахунка: 292448255 09 100

МФО: 305 299

Код ОКПО: 143 60 570

Призначення платежу: для зарахування на картку 414943770510 28 36

Берданов Олександр Васильович

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net