Подаруй життя-10

Владик Видра, 4 роки, гострий лімфобласний лейкоз

Телефон мами – 098372 37 75

Активний, веселий, винахідливий і надзвичайно привітний. Це все про Владика. Хоч і непосидючий, але маму завжди слухається. Крихітка вже знає чимало віршиків і дуже любить казки. Хлопчик – товариський, залюбки грається з іншими дітками. А ще – дуже любить тварин. Має вдома міні-зоопарк. Але свою домівку Владик нині бачить тільки на фото.

Цей сонячний хлопчик від початку листопада в Черкаському центрі дитячої онкології. У свої чотири рочки – по-дорослому терплячий. Він мужньо витримує всі процедури.

Владик Видра, хворий хлопчик: «З пальця кров беруть/ Ну, компреси роблять і капають ось».

Донині проблем зі здоров’ям Владик не мав, розповідає мама. Хіба що хворів на застуду.

Ольга Видра, мама хлопчика: «Почали синячки виступати по тілу. Ми поїхали, здали кров… Нам сказали відразу їхати на Черкаси».

Як грім посеред ясного неба, прозвучало лікарське «гострий лімфобластний лейкоз». Мама й досі не може оговтатися.

Владик сюди потрапив у дуже тяжкому стані. На щастя, організм хлопчика не противиться лікуванню. Та його боротьба за життя триватиме щонайменше 8 місяців. У самотньої мами коштів на порятунок єдиного сина просто немає. Її надія – тільки на небайдужих.

 

РЕКВІЗИТИ

Одержувач: «ПриватБанк»

Номер рахунка: 292448255 09 100

МФО: 305 299

Код ОКПО: 143 60 570

Призначення платежу: для зарахування на картку 414 943782 087 15 21, Видра Микола Васильович (дідусь)

Мілана Савченко, 1 рік, нейробластома заочеревинного простору

Телефон мами – 098798 71 20

Ланочка, так її ласкаво називає тато, – дівчинка-непосида. Їй до всього є діло. Та ще й росте справжньою маминою помічницею. Бо залюбки допомагає їй із хатніми справами. Крихітка – дуже життєрадісна. І трішки сором’язлива. Ходити й говорити Міланка почала, як усі дітки. Та в рік і 4 місяці довелося заново вчитися.

Занедужало маля навесні. Ні з того, ні з сього підскочила температура. Дівчинку забрали до «районки». Там у Міланки виникали все нові захворювання. Зрештою, на УЗД лікарі побачили задавнену пухлину в нирці. Численні метастази на той час розповзлися по всьому організму. До Центру дитячої онкології дівчинка потрапила в дуже тяжкому стані. Що викараскалася – справжнє диво. Перший двобій за життя Ланочка виграла. Хіміотерапія знищила майже всю пухлину. Та щоби зовсім її побороти – дівчинці треба трансплантація власних стовбурових клітин. Таку їй готові зробити у столиці вже найближчим часом.

Тетяна Савченко, мама: «Сама ця трансплантація безкоштовна. Але ж потрібні деякі препарати. А ще – на обстеження донорів, тобто нам два тижні кожен день треба буде донор. Кожне обстеження донора коштує в межах 100 доларів. І в подальшому після пересадки треба буде MIBJ-сканування за кордоном. Це теж коштує десь у межах 20 тис. гривень».

За піврічну боротьбу з недугом єдиної дитини батьки витратили все, що мали. Тож без допомоги добродіїв нині просто не впораються. Подаруйте Міланці життя!

 

 

РЕКВІЗИТИ

Одержувач: «ПриватБанк»

Рахунок: 292448255 09 100

МФО: 305 299

ОКПО: 143 60 570

Для зарахування на картку № 676246671 595 46 55

Савченко Тетяна Миколаївна

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net