На Черкащині вночі спрацювала ППО. Російські військові сили спрямували на Україну 24 “Шахеди”. Про це повідомляє Ігор Табурець, керівник Черкаської ОВА.
![дрон безпілотник](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/10/13085657/2.jpg)
“Близько першої ночі над нашою областю силами ППО теж збито ворожу ціль. Попередньо без потерпілих і руйнацій. Слава воїнам Повітряних Сил!” – зазначив Ігор Табурець.
Керівник військової адміністрації додав, що небезпека зберігається і на ранок. У зв’язку із загрозою нових атак, по Черкащині можливі запобіжні відключення електроенергії.
Як повідомило Повітряне командування “Південь”, у ніч на 26 січня пуски ударних БпЛА здійснювались із східного узбережжя Азовського моря. Усі 24 “шахеди” знищено зенітними ракетними підрозділами, винищувальною авіацією, мобільними вогневими групами Повітряних Сил, у взаємодії з підрозділами ППО інших складових Сил оборони України.
Переважну кількість дронів-камікадзе знищено в центрі країни.
Читайте також: