"Євродвори" ще не роблять Черкаси європейським містом

Про "євродвори". Цікаво, що вкладають в це поняття ініціатори проекту? І чи знає, що таке двір спального кварталу європейського міста підрядник, який виконує роботи з упорядкування?

Вже другий місяць купи щебеню та піску розносяться за ногами та колесами, у квітниках – рештки збитого асфальту та колотої плитки. Замість добротних міцних бетонних плит поклали нову плитку в місцях, де люди не ходять (для краси? для чого?). У деяких місцях проклали доріжки замість протоптаних стежок. Проте одна доріжка вийшла просто шедевральною: вона веде з пагорба до сміттєвих баків і зроблена під нахилом! Уявляю, як бабусі взимку будуть по ній з’їжджати.

Facebook / Ірина Хроменко

Була свідком, як виконуються ремонтні роботи в невеличкому італійському містечку. Зранку сталася дорожня аварія, через яку було пошкоджено металевий парканчик, що відділяв проїжджу частину від пішохідної, вивернуто бордюр, обдерто дорожню розмітку, залишки битого скла. Роботи – не на один день. Коли ми ввечері того ж дня проходили біля місця ДТП, то жодної ознаки аварії не знайшли. Жодної! Усе було вирівняне, пофарбоване, вичищене, підметене, прибране.

У Черкасах треба було б провести не одне засідання виконкому, сесію для розподілу бюджетних коштів, провести тендер окремо для парканчика, окремо для бордюрів, окремо для розмітки дороги. І, можливо, через кілька місяців все б привели до ладу.

До чого я все це веду? Допоки кожен з нас не буде вимагати якісного виконання робіт за кошти міського бюджету (а це наші з вами спільні кошти), ніякої приставки "євро-" не буде ні до наших дворів, ні до нашого міста, ні до нашого способу життя.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут