Є реальна загроза присутності у новій Верховній Раді сепаратистів з окупованого Донбасу

Я дійсно вчора ввечері написав заяву про вступ до фракції БПП. Про мотиви прийнятого рішення я вже зазначав на своїй персональній Facebook сторінці.

Коротко повторюся: недільна заява Опозиційного блоку про вимогу проведення дочасних виборів стала останньою краплею в моїх роздумах на цю тему. Реальна загроза кардинального збільшення присутності колишніх регіоналів у новій Верховній Раді, а в їх числі – сепаратистів з окупованого Донбасу, важить для мене набагато більше, ніж ймовірні ризики, пов’язані з входженням до провладної більшості.

Друге. На відміну від багатьох моїх колег по Парламенту, я не висував ніяких вимог: ні кадрових, ні фінансових, ні будь-яких інших. Запевняю Вас, що найближчим часом Ви не побачите моїх помічників в Урядових кабінетах, на митниці чи органах ДФС. Разом з тим, голосуючи за нового Прем’єр-міністра, новий склад Уряду, маю надію побачити у Програмі дій Уряду, Державному бюджеті України на цей і майбутні роки, Програмі соціально-економічного розвитку та інших урядових документах, Черкащину з реальними потребами її мешканців. Вважав і вважаю, що часи Януковича і Азірова, коли допомогу отримували виключно Донецька і Луганська області, мають на віки піти в минуле.

І наостанок, про Свободу, про закиди в тушкуванні й тому подібне. Хочу в надцятий раз нагадати, що зупинив своє членство у ВО "Свобода" ще в березні минулого року. Під час останньої виборчої кампанії – балотувався по 198 виборчому округу як самовисуванець, тобто не був висунутий жодною політичною силою, у тому числі й Свободою. Ставши народним депутатом, не раз переконувався як важко відстоювати інтереси своїх виборців одному.

Маю сподівання, що входження до Першої у моєму житті парламентської фракції додасть імпульсу мені, як народному депутату, в захисті прав і свобод моїх виборців. При цьому, звертаю Вашу увагу, що я залишаюся позапартійним, вірним всім своїм зобов’язанням перед виборцями та власній позиції, яку завжди відстоював і буду відстоювати всіма доступними методами.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут