Я навчився вирізняти тролів за багаторічну практику на політичному форумі

Останнім часом майже в кожній важливій темі появляються такі собі "Івани Довбуші", чи "Степани бЕнедери",чи "Нікалаі Полупісмьонниє" – своєрідні дописувачі-тролі,які ображають ,чи намагаються звернути обговорення вбік. А ще гірше-запустити "мислевіруси фсбешної російської пропаганди".

Я навчився вирізняти тролів за багаторічну практику на політичному форумі.

Там таких "Іванів" називають "бригадники"- на кожну важливу тему російські пропагандисти "садять" одного,або кількох "тролів-бригадників" і вони або флудять,або постять із спеціальних методичок. Зараз пунктом № 1 у них іде " русскоязичниє патріоти в окопах, а ви хахли -в тилу". Зазвичай такі тролі мають або пустий життєпис,або ні про що,або купу патріотичних українських фото ,перепощених з чужих акаунтів. Мають одного-двох випадкових друзів,з українського сегменті ФБ, на які посилаються.

Вигадані імена,чужі фотографії.

Вчіться думати при спілкуванні.

Проти нас ведеться жорстка інформаційна війна. В кацапському Ольгіно створений цілий центр,де такі найняті працівники пишуть одночасно на різних український форумах і в соцмережах під різними іменами і вигаданими особами.

Єдине,що методички у них однакові. По ним можна вирахувати.

Ну і по наповненню і манері вести діалог.

А ще рідко хто з них українську мову знає.Тому пише якимось каліченим суржиком,яким навіть в донецьку не розмовляють.Або користуються гугл-транслейтером із його механічними помилками.
Таких треба банити.

Тролі отримують гроші за кожний пост і за кожну вашу відповідь.А ще ведуть активну пропагандистську роботу,поширюючи агітацію і брехню,замасковану під правду .

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net