Хто мурує, хто руйнує…

Пост присвячено розбудові і знищенню спортивної інфраструктури в деяких містах України.

м. Хмельнцький:

Старт будівництва палацу спорту – 2019р., готовність 40%, використали 112млн. грн., 32 млн. з міського бюджету. В разі отримання від держави 160 млн. грн., до кінця 2020р. місто отримає сучасний палац спорту на 3 тис. місць!

м Рівне:

Палац спорту на 3 тис. місць, початок робіт 2018р. 60% готовності. ДФРР готове продовжити фінансувати цей проект попри кризу в економіці. Містам потрібні палаци спорту, та нові робочі місця на будівництві для мешканців міста.

м. Черкаси:

У 2018р. міська рада виділила земельний наділ під масштабне будівництво нового палацу спорту, 800 тис. грн. було надано на розроблення проекту. Держава погодилась разом з містом та областю фінансувати цей амбітний проект. Але міський голова А. Бондаренко та його кишенькова більшість заблокували в 2019р. фінансування проекту та будівництво. Наразі проект виготовлений, але місту не переданий, бо за нього Черкаси не розрахувались!

Коли інші міста будують палаци спорту рекордними темпами , міський голова Черкас "робить опір" , при тому що Держава бере на себе левову частину витрат! Натомість ВО "Свобода" в міській раді , за підтримки чинного мера, та його колег по партії "Батьківщина" нещодавно розпочали цілеспрямоване знищення наявної спортивної інфраструктури – найуспішнішого місцевого комунального підприємства – СК "Будівельник". Мета яку переслідують ці "діячі" – звільнити успішну та незалежну директорку закладу – Світлану Бондар, яка привела палац спорту до успіху, та викинути звідти єдину професійну команду міста та області "Черкаські Мавпи" . Як бачимо ці цілі лежать в площині виключно знищення, а не створення та розбудови, і далекі від мети мерів міст Хмельницький, Рівне, Запоріжжя, Камянське.

P.S. Закликаю колег – депутатів , попри політичні розбіжності , не підтримувати цей деструктивний для Черкас проект рішення, що зареєстровано депутатами від ВО "Свобода" та підтриманий мером та депутатами від "Батьківщини" . Виборців же прошу прослідкувати: ті депутати, хто підтримає знищення ПС "Будівельник" , мають бути внесені до вашого чорного списку токсичних кандидатів в депутати на наступних виборах. Ну і найголовніше , закликаю на виборах змінити мера та кардинально переформатувати міську раду, тільки це дасть місту шлях до розвитку, а не розграбуванню .

Новому палацу спорту бути , попри "опору" здоровому глузду, бо ви – жителі м. Черкаси, цього заслуговуєте!

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net