Усе наше життя – політика?

Телефоную кумі і скаржусь: один політик запропонував мені гарну роботу, але з гуманних міркувань я відмовилась і тепер шкодую, бо бореться в мені дві сили – одна каже: «плюнь на свої принципи і починай урешті гроші заробляти», а друга – «головне людиною лишитись». Кума далека від політики. Вона важко відрізняє, хто від якої політичної сили і хто головніший – губернатор чи мер. Зате вона мені дуже мудро відповіла: «Я не розбираюсь, що і до чого, але одного знайомого судять зараз за хабар, тільки тому, що він не виконував план із наповнення лівими грошима кишень керівництва. Я не розбираюсь у політиці, але сьогодні зі своєї півторатисячної зарплати віднесла 350 гривень на ремонт дитячого садочка. Я не розбираюсь у політиці, але моїх знайомих швидше за все звільнять, бо під час перевірки вони не знайшли порушень, а саме це було метою наїзду контролюючої структури».

Я тоді заспокоїлась, бо точно знаю, що у холопів не повинні тріщати чуби, поки пани чубляться. Минув буквально тиждень, і головні опозиціонери області волають мені в обличчя, мовляв, все наше життя – політика, а тому й історичні, патріотичні заходи слід перетворювати в політичні. І саме тому вшанування холодноярських героїв було перетворено на політичний мітинг. «Жодного концерту чи масового заходу без політичних прапорів» – під цим гаслом зараз працюють і влада, й опозиція…

Фанати краснодарської «Кубані» під час матчу російського чемпіонату з футболу розгорнули банери за Україну із надписом: «За Кубань, За Батьківщину!». Так вони підтримали етнічних українців на Кубані. Фани футбольних клубів уже не вперше влаштовують акції на актуальні політичні чи соціальні події.

Та чи має політика торкатись кожної сфери нашого життя? Адже політикою має бути лише діяльність певних сил з метою отримання влади, і аж ніяк не щоденним фактором життя кожного із нас.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net