Український і російський народи мають порозумітися

Щоб відволіктися від учорашнього "блискучого" засідання Верховної Ради, вирішили з дружиною переглянути документальний фільм про світ "ДОМ".

Дивлячись на Землю з висоти пташиного польоту, усвідомлюєш:

У ЖИТТІ СТІЛЬКИ ВАЖЛИВОГО і стільки ще можна зробити. Приміром, уряд Нової Зеландії ставить за мету: протягом 10 років повністю відмовитися від вугільного палива, а уряд України ставить за мету боротьбу з корупцію (тобто з тим, щоб не крали). Ви усвідомлюєте, яка цивілізаційна прірва між ними і нами???

Сьогодні у держави є все: є легітимно обраний президент, абсолютно демократична, патріотична, професійна більшість в парламенті – все є, щоб до весни здійснити мрії українського суспільства (як сказав Петро Порошенко) і народ зажив заможно та щасливо.

У нашій країні є величезний потенціал, ресурси, але її, ЯК І РАНІШЕ, опутала злочинна система, яка позбавляє можливості розвивати, розвиватися, творити. Та ж ситуація і з Росією.

Із фільму політичний висновок:

немає жодних підстав для того, щоб між Росією й Україною продовжувався військовий конфлікт. За що ми боремося? За воду? Ні. За електроенергію? Ні. Її можна добути із термальних джерел, із сонця, із вітру… За газ? Ні. Для опалення можна вирощувати спеціальні рослини.

Сьогодні потрібно шукати порозуміння не з Путіним і Порошенком, не Яценюк з Медвєєдєвим, а український і російський народ мають порозумітися і шукати способи розбудови своїх громад.

P. S. Об'єднані Арабські Емірати живуть щасливо майже для кожного свого громадянина, у Росії потенціал вищий, в України – ще потужніший.

Творімо!

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут