Учорашній день увійде чорною датою в історію Черкас

Учорашній день увійде чорною датою в історію Черкас. І через 30, і через 300 років нас проклинатимуть нащадки.

Заради кількох десятків тисяч доларів ми позбавили місто нормального транспортного сполучення Південно-Західного району із центром і з районом вокзалу.

На землях, які генеральним планом визначені під вулиці, школи, дитсадки і спортивні майданчики, виконком дозволив побудувати індивідуальні котеджі.

Рішення було протягнуте з третьої спроби мінімальною кількістю голосів – 8 із 15.

Добре, що за кожного члена виконкому хтось брав відповідальність.

Отже, за дозвіл будувати котеджі на 10 гектарах вільних земель всупереч генплану 2011 року і зонінг-плану 2014 року (за іронією долі затвердженому лише вчора на сесії міської ради!!!) проголосували:

– секретар міськради;

– його представник у виконкомі;
представники
– УДАРу;

– Батьківщини;

– Блоку Петра Порошенка;

– Самооборони Майдану;

– Екологічної ліги;

– заводу "Азот".

До ноу-хау слід зарахувати те, що вперше в історії Черкас (принаймні, новітній) дерибан землі супроводжувався покладанням руки на Біблію. Сильний хід.

У справі також також брали участь суддя Соснівського райсуду Дерунець і керівництво виконавчої служби. Коли справа заходить про стягнення мільйонів гривень заборгованості до міського бюджету, то виконавців не докличешся. А як вилучити в громади на користь приватноі фірми 10 га землі – то заступник начальника служби готовий три години сидіти на засіданні.

Ось так… Живемо по-новому/старому…

П.С. Після 1991 року демократи почали подекуди потрапляти у наскізь комуністичну владу. Через кілька місяців мій колега Володимир Черняк видав сумну фразу: "Виявляється, що за "зелені" продаються не тільки "червоні" (((

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net