У якому з добровольчих підрозділів на Сході найкраще?

Протягом цього тижня принаймні троє моїх знайомих запитували, у якому з добровольчих підрозділів на Сході найкраще. Я був у кількох регулярних підрозділах ЗСУ і лише у трьох добровольчих: в "Айдарі", "Золотих Воротах" і "Азові".

Як журналіст, скажу так: найкраще було під час поїздки під Маріуполь, у полку "Азов" – навіть у морі скупнувся посеред глибокої осені, найцікавіше ж – у "Айдарі", коли був на блокпосту під час обстрілу його ворожим снайпером.

Щастя, де дислокується"Айдар" – це похмурі промислові пейзажі, переповнені елементами "совковості", а колишня дача Януковича в Урзуфі, де нині "Азов" – це мегасучасне селище і чудові морські пейзажі.

Що спільне – стріляють під Маріуполем і в Щасті зараз практично однаково густо. Рвуться силами помірятись проти бійців "Азова" і "Айдара" – теж однаково. А ще – зроблю "поправку на вітер": є добровольці в армії, але практично вже немає в армії добровольчих за статусом підрозділів: "Азов" – це полк особливого призначення у складі Нацгвардії, а "Айдар" – штурмовий батальйон у складі ЗСУ…

P.S. Море в Урзуфі таки дуже гарне, а пейзажі у Щасті – як подорож у часі!)

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net