Сумніваюсь, що адвокати і менеджери українських олігархів стануть успішними чиновниками

Моя загальна оцінка принципу призначення на серйозні державні посади людей, які не мають управлінського досвіду та практики діяльності у сфері, за яку вони відповідають, така: я сумніваюся в тому, що, умовно, адвокати та менеджери, які вдень і вночі працювали на українських олігархів, можуть стати незалежними від цих олігархів, професійними і принциповими управлінцями.

У багатьох випадках має такий вигляд, що ці менеджери чи адвокати "здані в оренду" фінансово-промисловими чи олігархічними групами для роботи на посадах в органах державної влади. І при цьому вони не забувають про необхідність працювати на інтереси своїх роботодавців-олігархів. Адже насправді для них роботодавцем так і не став український народ чи національні інтереси України, вони підпорядковуються олігархічним чи фінансово-політичним групам, на які вони працювали до свого призначення.

Тому віра в обов’язкову успішність та ефективність призначених на високі державні посади іноземців або менеджерів, адвокатів олігархів – це міф, який ближчим часом буде остаточно зруйнований.

Ці люди на посадах радників, експертів, консультантів, фахівців тощо можуть бути корисними, але на державних посадах – це неправильно і, як показує життя, навіть шкідливо.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net