Смог у Черкасах: чи варто хвилюватися?

Чи дійсно хвилювання щодо смороду у Черкасах безпідставні?

Спочатку певні "фахівці" через мас-медіа заспокоювали черкащан, мовляв, сморід і не з Ірдиня, а з Оржиці, і він безпечний.

Вчора зранку був у Ірдині. Сморід несамовитий. Згарище. Це – надзвичайна ситуація. І потрібно рятувати людей, визначати зону лиха. А це і Мліїв, і Городище, і Дубіївка, Руська Поляна, Черкаси. Золотоніський, Канівський, Городищенський, Черкаський, Корунь-Шевченківський райони.

Серед людей потрібно проводити як профілактичну, роз’яснювальну роботу – як уберегтися, убезпечитися від наслідків дихання таким повітрям, зменшити ризики захворювань, насамперед, дуже небезпечних – хронічних, та життєво небезпечних.

Маю багато знайомих, які раптово почали хворіти із нетиповими симптомами: начебто і ОРВІ, а може і алергія, а може і щось астматичне… Лікарі мають свої протоколи лікування. Та це все – робота із наслідками. Потрібно протидіяти цьому комплексно.

Пам’ятаю, що такий пил також небезпечний у сенсі стимулювання та розвитку онкозахворювань. Отже, маємо щось з тим робити. І закликати владу до ефективних заходів із профілактичної та роз’яснювальної роботи, як мінімум.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут