БлогиРозривайте договори!

Розривайте договори!

-

- Advertisment -

У вівторок виконавчий комітет прийняв рішення приватним перевізникам, з якими укладено угоди на перевезення пасажирів, встановити вартість проїзду в розмірі 7 гривень.

І воно б було все добре, якби не одне але: в перевізників не виконані умови договорів на перевезення.

Мова йде про встановлення GPS-трекерів для контролю за роботою громадського транспорту. Так, відповідно до пункту 2.1.2 договору на перевезення пасажирів перевізники впродовж місяця з моменту підписання такого договору мають за власний кошт встановити GPS-трекери та підключити їх до міської системи моніторингу громадського транспорту.

5.02.2021 останній день, коли це мало б бути зроблено, однак вже очевидно, що ця умова не буде виконана, оскільки жодної роботи приватними перевізниками в цьому напрямку не було зроблено.

Чому саме розривати договори?

– все просто: пунктом 6.1.2 договору на перевезення пасажирів передбачається, що в разі не виконання в тому числі пункту про GPS-моніторинг (2.1.2) договір розривається в односторонньому порядку.

Таким чином:

– вже завтра, 5 лютого, управління транспорту і департамент ЖКК повинні приступити до підготування відповідних проектів рішення:

– в понеділок має бути задокументована відсутність підключення GPS-трекерів перевізників до міської системи моніторингу;

– у вівторок виконавчий комітет має прийняти відповідне рішення.

У випадку, якщо ці дії не будуть зроблені, то можна буде цілком справедливо говорити про бездіяльність міської влади. Особисто мені б цього не хотілося.

P.S. Взаємовідносини в місті мають бути чіткими і прозорими. Якщо в договорі щось чітко прописано, то так само чітко воно має бути виконано. Як то написано в українській традиції «Воздасться кожному по ділах його».

P.P.S. вже бачу коментарі, що встановлювати трекери це дорого і відразу на них маю відповісти: вішайте лапшу. Трекер на відміну від валідатора (ціна на який стартує від 15 тисяч гривень) вартує лише 2400. Також його можна орендувати приблизно від 200 грн/місяць. Я ніколи в житті не повірю, що привозячи денну касу в робочий день від 3-3.5 тис. грн. з автобуса не можна знайти тих 200 – 300 гривень в місяць, щоб виконати умови договору.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Павло Мосійчук
Павло Мосійчук
помічник черкаського мера, куратор транспортної реформи в місті
- Advertisement -

На війні загинув ексмер Умані Олександр Цебрій: що про нього відомо?

На війні загинув колишній міський голова Умані Олександр Цебрій. Він був командиром кулеметного взводу. Мав звання молодший сержант. У...

Четверо нардепів від Черкащини не підтримали заборону московського патріархату

Понад 50 депутатів Верховної ради  України відмовились голосувати за законопроєкт про заборону УПЦ МП в Україні. Серед яких було ...

Цікаве:

Чи легко вибрати нерухомість у Чернівцях

Наразі не потрібно їхати у місто вашої мрії, аби...

Чудо-тканина фліс: особливості й переваги

Фліс є синтетичним аналогом шерсті. Попри таку складову, ця...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x