Рецепт ремонту аварійних павільйонів у садках Черкас

За останній тиждень відвідав майже всі дитячі садочки Черкас. 217 павільйонів у садочках перебувають в аварійному стані. У деяких із них навіть огороджені стрічкою, щоб діти туди не заходили.

Здавалося б, що таке павільйони. Для чого вони? Навіщо?

Вони потрібні. Передбачені санітарними нормами. В спеку діти можуть сховатися від палючого сонця, а взимку – від вітру чи снігу.

Нині на розгляд міської ради заходять десятки петицій від батьків щодо ремонту того чи іншого павільйону в тому чи іншому садку.

Як вирішити проблему? Партія вільних демократів пропонує.

1. Розробити загальноміську програму ремонту павільйонів. Нам не потрібні павільйони, які будували в радянські часи: з цегли і під шифером. Це непрактично, дороговартісно і потребують великих капіталовкладень. Тому пропозиція робити навіси, які можна демонтувати чи переставляти силами працівників садочку.

2. Потреба в демонтажу і будівництві павільйонів для 1 садка – 100-150 тис. грн. Загальна сума потреб майже 33 млн. грн. Зрозуміло, що за 1 рік зробити це не можливо. Тому програма має бути розрахована на 3 роки. 10 млн. в рік при бюджеті розвитку 500-600 млн.

3. Програма заміни павільйонів має бути розрахована на всі садочки міста. А не на виборні, як це робить нинішня влада.

4. Демонтаж і будівництво має відбуватися прозоро через тендерні процедури.

Чому ви цього не зробили?

Хтось запитає, чому ми цього не зробили, будучи депутатами міської ради? Відповім. Лише один рік – 2017 – був роком, коли бюджет розподілився пропорційно по всіх округах і мікрорайонах рівномірно. Тоді вдалося замінити і відремонтувати з десяток аварійних павільйонах. На тому всьо… Перемогла плиточка, а не безпека дітей.

Тому ця Програма має стати для виконання для всіх кандидатів, які стануть депутатами.

 

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net