Про змінений план об’єднання громад

Сьогодні ми, нарешті, ухвалили рішення про внесення змін в перспективний план об'єднання громад Черкаської області. Вистраждане рішення, але демократичне. Безумовно, воно багато кого не влаштовує в тому числі і мене. В мене багато зауважень до цього документа, але я голосував. І голосував з декількох причин.

Перше, на носі вибори і, зважаючи на визнання Кабміном 3х десятків громад Черкащини спроможними, нам не можна було далі зволікати їх відображення в перспективному плані.

Друге, по Золотоніщині ми ухвалювали той компромісний варіант, який був напрацьований депутатами обласної ради разом з Золотоніською районною радою, Золотоніською РДА за прямої участі місцевих громад.

Третє, обласна державна адміністрація врахувала наші критичні зауваження до попереднього проекту, де були законсервовані проблемні варіанти утворення громад під тиском місцевого бізнесу та всупереч волі людей. Одним з таких гострих питань було: чи піде с.Яблунів до міста Канева як того прагнуть люди, чи село піде до Литвинця як того прагнув місцевий бізнес. Зрештою, в плані пішов до Канева.

Вдячний всім хто доклав максимум зусиль, щоб ми сьогодні проголосували за це рішення консолідовано, без суперечок, без скандалів і пікетів. Вдячний Юрію Ткаченку, Ярославу Березаню, Роману Карманніку, Сергію Слиньку та Сергію Гончару, всім експертам, фахівцям, колегам депутатам. Але найбільша подяка громаді Черкащини. Успіхів Вам в розбудові і розвитку своїх громад, дорогі мої земляки.

Ото ж, як я вже і неодноразово зазначав, влада повинна чути людей а не феодалів, і тоді не буде ніяких перешкод в роботі ради саме на благо громади.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net