Про життя баскетбольних класів у Черкасах

Два спортивні класи відкрили в школі № 18. 30 талановитих дітей не лише навчаються за шкільною програмою, але й двічі на день тренуються.

Сьогодні разом із колегою Володимиром Гриценком, директором БК "Черкаські Мавпи", відвідали підопічних громадської організації "Країна баскетболія". Пояснив 5-ти та 6-класникам, що їхнє майбутнє (у тому числі і спортивне) в їхніх руках. Тренуйтеся, навчайтеся. Особливо вивчайте математику і англійську мову. І можливо серед цих дітей (а серед них є дійсно перспективні хлопці і дівчата!) будуть наші Михайлюки, Кобці, Антоненки.

Зі свого боку корпорація "Група Венето", Михайло Бродський, баскетбольний клуб "Черкаські Мавпи" створять для цих дітей належні умови для розвитку

Зміни у школі вже розпочаті. За кошти корпорації по трохи міняємо меблі в шкільній їдальні, встановили бойлери гарячої водою для душових і туалетів . А попереду на учнів і вчителів школи № 18 чекає сюрприз. Про нього розповім за кілька тижнів. Скажу відразу – Михайло Бродський і "Група Венето" інвестували в цей проект понад 100 тис. доларів. Це не бюджетні кошти, а власні! І користуватиметься цим вся громада Черкас!

Нині у Черкасах функціонує чотири спортивні класи, де діти не лише навчаються, але й посилено займаються баскетболом. Двічі в день тренування – зранку і після обіду. Між ними навчання за шкільною програмою. За успішністю слідкують наші тренери.

Тішу себе надією, що ми таки дотиснемо міську владу і на базі школи № 34 створимо спортивний ліцей, де будуть навчатися різним видам спорту. Але, на жаль, і меру, і його більшості у міській раді плювати на дитячий спорт!

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук