Про вуличну культуру

З 90-х років, коли я ще був підлітком, почав захоплюватися вуличною культурою та видами спорту: хіп-хоп, брейкданс, стрітбол, скейтбордінг… Зараз продовжую слідкувати за розвитком цих субкультур, до речі деякі з них стали Олімпійськими видами спорту.

Неформально, в Україні, столицею субкультур завжди вважався Харків, де з середини 90-х років розпочали проводити різні фестивалі та змагання. В липні 2019 року міська влада Харкова зробила перший крок для підтвердження даного статусу. За рахунок міського бюджету було відкрито перший в Україні урбан-парк "Молодіжний". Так в місті з’явилося "офіційне" місце для стрибків на рампі та занять: скейтбордінгом, паркуром, вуличним футболом та баскетболом, графіті. Таким чином "вулиця" дає правильний, а не хибний, розвиток для молоді.

В Черкасах, нажаль, міській владі не цікава підтримка вуличних культур для молоді. Пропозиції від нашої фракції не були підтримані "більшістю" міського голови. Тож в Черкасах відсутнє будівництво вуличних спортивних об’єктів.

Щоб якось здвинути справу "з мертвої точки" містяни створили петицію на сайті ЧМР про будівництво "скейтпарку на площі 700 річчя".

Залишилось декілька днів до кінця голосування. Друзі, прошу вас підтримати дану петицію, щоб вона вийшла на сесію для розгляду депутатами ЧМР, де обіцяю максимальну свою підтримку!

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут