Про відкликання депутатів

Епопея з відкликання депутатів-зрадників розпочалася у березні і за кілька місяців дійшла свого завершення. Партія вільних демократів покарала трьох, які зрадили не тільки партію, що "вивела їх в люди", але й тих виборців, які за них проголосували.

З 2006 року "Вільних демократів" завжди зраджували. Якщо подивитися на сучасний політичний бомонд в Черкасах, то кожен другий був у фракції ПВД. Дехто відійшов сам, інші чесно прийшли і сказали, що наші шляхи розійшлися. А дехто зрадив. Але жодного разу "Вільні демократи" не карали зрадників. Так склалося.

Зараз ми вирішили не терпіти і показово покарати зрадників.

Причини віклликання

Причини відкликання дуже прості. Троє зрадників депутатів порушили Програму партії, з якою вони йшли на вибори. Там чорним по білому написано: заборонити житлову забудову на береговій смузі Черкас. Але наші троє депутатів – Цегвінцева, Чорнобіль та Шадловський – підтримали наміри забудовників і "закрили очі" на зведення бетонних монстрів на наших черкаських пляжах.

Наслідки відкликання

Тепер міська рада поповниться трьома новими депутатами від Партії вільних демократів: Наталією Даньковською, Максимом Панасенком і Олександром Нагорним.

Фракція Партії вільних демократів знову матиме вісім депутатів і буде найбільшою в Черкаській міській раді.

Вітаю усіх черкащан із перемогою. Вдячний 2500 черкасців, які підписалися в листах відкликаннях.

ПВД – страшний сон Бондаренка

Ще треба зробити один крок – провести сесію, де оголосити нових депутатів. Але мер Бондаренко боїться. Він уже місяць не скликає засідання міської ради. І правда є чого боятися. Купувати посадами уже нема кого! Всі хто хотів продатися – продалися. І отримали по заслугах.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Черкаській ТВК дали "зелене світло" на оголошення нових депутатів.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут