Про Тренкіна та його внесок у розвиток Черкас

Крім "забудькуватості" у питанні грошового утримання видатного політичного діяча Мушиєка, вчора Черкаська облрада зробила внесок у товстий фоліант під назвою "Сучасна міфологія України".

Читаємо сайт облради: "Підтримано клопотання щодо нагородження Грамотою Верховної Ради України Тренкіна Ю.В., за значний особистий внесок у соціально-економічний, культурний розвиток обласного центру, значне оновлення сфери житлово-комунального комплексу міста Черкаси, активну громадянську позицію…"

Юрій Тренкін, передовсім, відомий тим, що регулярно з'являється в тих місцях, де освоюються бюджетні гроші. Візуальна присутність Тренкіна поруч з новими спортивними й дитячими майданчиками, упорядкованими скверами та заасфальтованими трасами не повинна вводити в оману.

Бо "особистий внесок" Тренкіна – це міф, який активно поширюється самим Тренкіним. Стояти поруч грошей, які виділяються, то ще не особистий внесок у "соціально-економічний та культурний розвиток".

"Значне оновлення сфери", про яке згадали в обласній раді, це переважно розширення мережі кіосків "М'ясної хати", де реалізується продукція з підприємства Тренкіна.

А от проблеми Тренкіна з прокуратурою, то не міф, а сувора реальність.

Під час судових дебатів адвокати Тренкіна (його разом з двома спільниками підозрюють в ухилення від сплати 4,6 млн. грн. податків) можуть скористатися майбутньою парламентською грамотою Юрія, мов фіговим листком.

Ланцюжок ще той: Юрій створив міф, обласна рада – підтримала міф, Верховна Рада за створення міфу дасть Тренкіну грамоту.

Цікаво, Геракл у давній Греції мав якусь причетність до своїх 12 подвигів, чи був – як Тренкін? З грамотою від богів Олімпу.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут