Про спортивні класи (частина 2)

Черкаси, мабуть, перше і єдине місто в Україні, де створені і вже третій рік системно діють баскетбольні спортивні класи. Подібного немає в жодному місті України.

Після попереднього посту про відкриття чергових двох спортивних класів в школі № 18, з’явилися коментарі, мовляв, "відкрийте класи з футболу", "східних єдиноборств" тощо. Скажу чесно – у Черкасах свого часу (мабуть, за часів Радянського Союзу) діяли лише два профільні спортивні класи: з футболу і плавання. Нині функціонують лише з баскетболу.

Щоб відкрити спортивні класи, потрібне бажання трьох сторін: адміністрації школи, департаменту освіти, ентузіастів-спортсменів і меценатів. Адже для такого класу потрібен тренер, методика, бажання. Наприклад, один з тренерів для спортивного класу в школі №18 –Світлана Маляр-Белінська – приїхала до нас із Запоріжжя. Ми її знайшли, запропонували приїхати до нас. Вона погодилася.

Окрім методики, тренерського складу і бажання, потрібно вкладати в інфраструктуру. Корпорація "Група Венето" іМихайло Бродський (як тільки був відкритий перший спортивний клас у школі №17) зробила для спортсменів спеціальні індивідуальні шафки, постелила лінолеум у класі, придбала кулер з водою і забезпечили додатковим харчуванням. А в спортивному залі встановили нові баскетбольні щити.

У гімназії №9 (як тільки був відкритий спортивний клас) були встановлені шафки для одягу, додаткове харчування і встановлені нові баскетбольні щити.

А у 18 школі за кошти Михайла Бродського і "Групи Венето" встановлені нові меблі в їдальню, бойлери гарячої води в душових, трибуни для глядачів, ремонт навчального кабінету і встановлюється нова підлога спортивної зали. Про неї дещо пізніше. Сума інвестицій в проект – більше 100 тис. доларів (понад 2,5 млн грн). І це кошти не міського бюджету.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук