Про проблеми дитячих садочків

Нагадаю, що на початку цього року міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та частина депутатів міської ради поділили школи і дитячі садочки Черкас на "чорних і білих". Білі – це ті, кому дісталося фінансування, бо всі вони входили в округи депутатів, які голосували за бюджет дерибану імені Бондаренка, а чорні – це ті, які знаходяться на округах депутатів-опозиціонерів. "Вільні демократи" ніколи не ділили Черкаси на касти, тому ми відразу засудили такий підхід нинішньої влади Черкас.

У ситуації, коли ДНЗ № 77 "Берізка", не дали фінансування, а роботи треба проводити, то віднайшов фінансову можливість для заміни старих дерев’яних дверей. З приходом осені та зими старі двері "розбухали" від вологи та дуже важко зачинялися, з-за цього утворювались великі щілини і в молодшій групі "гуляли" протяги. Звичайно це було причиною застуд маленьких діточок. Тепер цю проблему ліквідовано.

На днях встановили нові, сучасні двері від черкаського виробника і, що важливо, платника податків до місцевого бюджету. Таким чином, маленькими кроками, зробимо умови перебування діточок безпечним та комфортним в садочках!

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут