Про піар на насиллі

Учора група молодиків у формі "національних дружин" влаштувала у Черкасах масову бійку на завершення публічного виступу президента Порошенка.

Але яка реакція черкаського міського голови Бондаренка? Не бачимо її ані вчора, ані сьогодні. Напевно, його влаштовує, що в мирне зібрання громадян, де було чимало літніх людей, матусь із малими дітьми, може вломитися натовп людей у балаклавах і без, та нагамселити поліцію чи ще бува кого.

Чи це придбана нагорода Ольги Фреймут про "безпечне і комфортне місто" й досі магічно гіпнотизує свідомість Бондаренка? Чи може вказівки іншої жадібної до влади і грошей жінки?..

Так чи так, громада міста Черкаси повинна знати, що партія "Батьківщина" спільно з "Нацкорпусом" уже вкотре вважають застосування сили в публічних місцях "елементами" демократії.

Черкаська міська організація політичної партії "Громадянська позиція", попри те, що чинний президент України є опонентом до висуванця нашої сили, різко засуджує те, що сталося 9 березня у Черкасах. Вважаємо, що піар на насиллі в останні передвиборчі дні лише робить потрібну картинку для російської пропаганди в Європі, а свій протест чинній владі можна висловити у більш цивілізованих формах, – 31 березня біля виборчих урн, до прикладу…

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net