Про "Новий курс" Юлії Тимошенко

В юності і нині також я захоплювався акторською майстерністю Ади Роговцевої. Відвідав більшість вистав, в яких вона грала. Ходив на її творчий вечір.

Але якщо ми говоримо про "Вишневий сад", то йдеться про Антона Чехова. Ідеї та задумки якого вдало донесла до глядачів театральна трупа, зокрема і Ада Роговцева.

Ми розуміємо, що актор і його роль − це абсолютно різні речі.

Юлія Тимошенко − талановита акторка. У своєму житті вона відіграла багато ролей. Часом − дуже успішно. Вчора вона вперше грала роль ліберала.

Політичний лідер, безумовно, має бути трохи актором. Бо обов'язок лідера − переконувати людей і вести за собою. Але, на відміну від актора, який сьогодні може грати ангела, а завтра покидька, політик завжди має грати себе і бути правдивим.

Коли ми йдемо у театр, ми хочемо поглянути, наскільки вправно акторам вдасться нас обманути і перевтілитися в інших людей. Коли ми слухаємо політика, ми хочемо почути правду.

Вчора сценарист і режисер були на висоті. ЮВТ відіграла непогано, хоча і не зовсім впевнено. Далося взнаки, що думки є для неї зовсім новими і незнайомими.

Правди − не було. І ось чому я так вважаю:

По-перше, всі ліберальні ідеї, які Тимошенко озвучувала, для неї особисто є чужими і неприйнятними.

По-друге, в її оточенні немає жодної людини, яка б сповідувала такі принципи.

По-третє, в ті роки, коли ЮВТ мала владу, вона робила діаметрально протилежні речі. Не делегувала повноваження на місця, а навпаки, їх відбирала на користь центру. Згадайте, саме за її рішенням були ліквідовані місцеві органи архітектурно-будівельного контролю, а ці повноваження передані безпосередньо міністерству.

Вона повністю монополізувала усі тендери в Україні і нічого не закуповувалося без участі Тендерної палати, яку контролював її соратник Антон Яценко. Принципово ігнорували Палату тоді лише місто Черкаси і Міноборони Анатолія Гриценка, за що й змушені були поневірятися у судах.

По-четверте, найважливішим і найголовнішим ліберальним кроком для України вже багато років є реалізація права приватної власності на землю. Основним опонентом цього є саме Юлія Володимирівна.

По-п'яте, мені достеменно відомо, що вже зараз бригада з найближчого оточення ЮВТ готує пакет змін до законодавства, щоб "відкотити" назад всю децентралізацію, яка була проведена в останні чотири роки. Знову зосередити в руках уряду всі фінанси і всі повноваження. Після перемоги на президентських виборах "Батьківщина" планує провести централізацію протягом двох місяців.

Не творімо собі кумира. Судімо по справах.

Вистава вчора була гарна. Шкода, автор п'єси залишився анонімним.

Як повідомляв сайт vikka.ua, двоє черкащан можуть стати президентом України та мером столиці.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут